Na sprzedaż grunt inwestycyjny z pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego.
Skrzyżowanie ulic Wiktora Cymerysa-Kwiatkowskiego i Pałacowej. Sąsiedztwo drogi krajowej E12 - Aleja Józefa Grzecznarowskiego.
Tuż przy działce przystanek autobusowy komunikacji miejskiej. Nieco dalej Biedronka i McDonald's.
Parametry projektowanego budynku:
- 2924 m2 PUM, śr. wielkość mieszkania 45-46 m2,
- na parterze głównie małe lokale użytkowe,
- cena: 2,495 mln netto - 853 zł/m2 PUM,
W cenie kompletny projekt z pozwoleniem na budowę.
Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Konkretnie zainteresowane osoby mogą otrzymać link do dokumentacji projektowej.
Pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego
lokalizacja: Radom
2 495 000,00 PLN
1 159,00 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Działka
- Lokalizacja: Radom
- Powierzchnia:2 153 m2
- Numer oferty: 34964552919
- Cena: 2 495 000,00 PLN
- Cena za m2: 1 159,00 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Piotr Jaskulski Jaskulski - Nieruchomości