NOWA OFERTA: 22.03.2026
BIURA NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
W pełni przygotowany do inwestycji grunt komercyjny pod budowę magazynu, fabryki lub innych usług na sprzedaż; dostępne do 38 ha.
MPZP P/U, media, drogi wewnętrzne, sygnalizacja świetlna i lewoskręt z DK92.
Część parku przemysłowo - logistycznego, który w ponad połowie został już skomercjalizowany. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się magazyny, fabryki oraz składy znanych firm logistycznych i producentów.
Lokalizacja przylega do DK92 (trasa poznańska) z bardzo dobrym dojazdem do A2 (18 km) i DK50 (12 km). Wjazd na trasę zaprojektowany pod duży i bezpieczny ruch samochodowy; sygnalizacja świetlna. Blisko do PKP Teresin Niepokalanów i centrum Teresina.
MPZP przewiduje tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz tereny zabudowy usługowej (P/U). Niska klasa gruntu - brak opłat za wyłączenie z produkcji rolnej.
Media: energia elektryczna (duża moc), gaz, wodociąg, transmisja danych, internet; możliwość drugiej, niezależnej drogi zasilania o dużej mocy.
Sprzedający gwarantuje uzyskanie pozwolenia na budowę obiektów zgodnych z zapisami planu miejscowego. Możliwość zawarcia umowy warunkowej.
Pytania? Zadzwoń i zapytaj.
Teresin, MPZP P/U, od 2 do 35 ha
lokalizacja: Teresin
15 800 000,00 PLN
790,00 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Działka
- Lokalizacja: Teresin
- Powierzchnia:20 000 m2
- Numer oferty: 34964513018
- Cena: 15 800 000,00 PLN
- Cena za m2: 790,00 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Piotr Jaskulski Jaskulski - Nieruchomości